Логовічов Ілля – переможець Міжнародного міждисциплінарного конкурсу наукових і мистецьких робіт імені Володимира Маняка та Лідії Коваленко!

Автор:admin

Логовічов Ілля – переможець Міжнародного міждисциплінарного конкурсу наукових і мистецьких робіт імені Володимира Маняка та Лідії Коваленко!

17 грудня 2019 року в Міністерстві освіти і науки України нагородили переможців ІV Міжнародного міждисциплінарного конкурсу наукових і мистецьких робіт імені Володимира Маняка та Лідії Коваленко. Спеціальна тема Конкурсу в 2019 році – «Голодомор 1932-1933 рр. – геноцид Українського народу: історія, пам’ять, уроки на майбутнє».

Ініціатором і організатором Конкурсу є «Український науково-дослідний та освітній центр вивчення Голодомору» (HREC in Ukraine) за підтримки й сприяння Міністерства освіти і науки України, Інституту історії України НАН України, Науково-освітнього консорціуму з вивчення Голодомору (HREC) при Канадському інституті українських студій Альбертського університету.

         На конкурс надійшло більше тисячі робіт від школярів, учителів, методистів, наукових співробітників музеїв та аспірантів з усієї України.

Учень 11 класу Краматорської української гімназії Логовічов Ілля став єдиним представником Донецької області – переможцем цьогорічного Конкурсу. Ілля був відзначений Дипломом ІІІ ступеня й грошовою винагородою як автор пошукової роботи «Жива історія лишилась: Голодомор 1932-1933 років на Донеччині». Науковий керівник – Мельник Ірина Романівна, учитель української мови та літератури.

Після завершення церемонії нагородження для переможців Конкурсу було організовано екскурсію столицею України. Ілля також відвідав Національний музей Голодомору-геноциду.

Вітаємо Логовічова Іллю та його вчителя Мельник Ірину Романівну з високою нагородою й бажаємо подальших успіхів у пошуковій діяльності!

Об авторе

admin administrator