Розпочала роботу обласна Школа професійної майстерності для вчителів німецької мови

Автор:admin

Розпочала роботу обласна Школа професійної майстерності для вчителів німецької мови

28.02.2019 року на базі Краматорської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 26 розпочала роботу обласна Школа професійної майстерності «Професійний розвиток учителів німецької мови в умовах Нової української школи».

Майстер ‒ учитель німецької мови Краматорської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 26 Кобзіна Н. Г. ‒ провела перше заняття на тему «Використання інтерактивних плакатів на уроках німецької мови». У ході роботи учитель продемонструвала, що використання інтерактивного плаката як мультимедійного освітнього ресурсу дозволяє, з одного боку, наочно демонструвати учневі навчальний матеріал, а з іншого ‒ використовувати конструктор, що дає можливість учителю та учню робити позначки, записи, креслення поверх навчального матеріалу.

Учасники Школи професійної майстерності зробили висновок, що при використанні інтерактивних плакатів педагог ініціює нові форми взаємодії на уроці, організовує та направляє діяльність учнів, що є доцільним під час вивчення іноземної мови в умовах сучасного освітнього простору.Ми пишаємось нашим МАЙСТРОМ!!!!

Об авторе

admin administrator