2 березня в м. Харків в рамках програми FIRST LEGO League відбувся Відбірковий турнір “ROBOfirst – більше, ніж роботи!”.

Автор:admin

2 березня в м. Харків в рамках програми FIRST LEGO League відбувся Відбірковий турнір “ROBOfirst – більше, ніж роботи!”.

Масштабна подія у сфері освіти, науки і техніки зібрала талановитих, творчих, ерудованих дітей віком від 9 до 16 років з шести областей сходу України (34 команди), які продемонстрували свої вміння у сфері конструювання, робототехніки, програмування та інженерії. Від м. Краматорська в турнірі взяли участь 6 закладів освіти: ЗОШ № 16, 4, 25, НВК (ЗОШ № 32-ДНЗ), КУГ.

Можна привітати команди нашого міста зі значними досягненнями на цих регіональних змаганнях.

Команда «ITway» Краматорської ЗОШ №16 (тренери Лук’яненко А.М. та Лук’яненко І.О.) отримала нагороду «Чемпіон FLL» цього регіонального турніру.

Команда «KramLegoCity» Краматорської ЗОШ № 4 (тренери Красілін В.В., та Трофимова Л.О.) отримала першу номінацію в категорії «Основні цінності».

Команда «LEGOGelaxy» Краматорської Української Гімназії (тренери Грузіна Н. та Гончарова О.) отримала другу номінацію в категорії «Проект».

За результатами відбіркового туру на Всеукраїнський фестиваль запрошені ЗОШ № 16, 4, 25, НВК. Ця наймасштабніша подія року в сфері STEM-освіти відбудеться 6-7 квітня 2019р. в місті Києві.

   

Об авторе

admin administrator