Архив за месяц Декабрь 2019

Автор:admin

Логовічов Ілля – переможець Міжнародного міждисциплінарного конкурсу наукових і мистецьких робіт імені Володимира Маняка та Лідії Коваленко!

17 грудня 2019 року в Міністерстві освіти і науки України нагородили переможців ІV Міжнародного міждисциплінарного конкурсу наукових і мистецьких робіт імені Володимира Маняка та Лідії Коваленко. Спеціальна тема Конкурсу в 2019 році – «Голодомор 1932-1933 рр. – геноцид Українського народу: історія, пам’ять, уроки на майбутнє».

Ініціатором і організатором Конкурсу є «Український науково-дослідний та освітній центр вивчення Голодомору» (HREC in Ukraine) за підтримки й сприяння Міністерства освіти і науки України, Інституту історії України НАН України, Науково-освітнього консорціуму з вивчення Голодомору (HREC) при Канадському інституті українських студій Альбертського університету.

         На конкурс надійшло більше тисячі робіт від школярів, учителів, методистів, наукових співробітників музеїв та аспірантів з усієї України.

Учень 11 класу Краматорської української гімназії Логовічов Ілля став єдиним представником Донецької області – переможцем цьогорічного Конкурсу. Ілля був відзначений Дипломом ІІІ ступеня й грошовою винагородою як автор пошукової роботи «Жива історія лишилась: Голодомор 1932-1933 років на Донеччині». Науковий керівник – Мельник Ірина Романівна, учитель української мови та літератури.

Після завершення церемонії нагородження для переможців Конкурсу було організовано екскурсію столицею України. Ілля також відвідав Національний музей Голодомору-геноциду.

Вітаємо Логовічова Іллю та його вчителя Мельник Ірину Романівну з високою нагородою й бажаємо подальших успіхів у пошуковій діяльності!

Автор:admin

Фізики у хмарах

27.11 на базі ЗОШ № 5 було проведено ПДС за темою «Сучасні освітні технології як інструмент дистанційної освіти» (впровадження хмарних сервісів у роботі закладів загально середньої освіти) – відповідальна Чепель І.А.
Хмарні сервіси є на даний момент повноцінним навчальним інструментом, що дозволяє навчальному закладу створити власний онлайн простір та формувати особисте освітнє середовище учнів та вчителів максимально ефективно.
Постійне використання нових засобів для навчання надає можливість не стояти на одному місці, привчає до нового стилю поведінки, легкому вирішенню будь-яких ситуацій. Таке навчання допомагає зробити сам процес навчання відкритим і доступним для всіх: учнів, вчителів, батьків. Відгук від колег був однозначним: ” ВЕЛИЧЕЗНА подяка за змістовний і оперативний семінар! І зацікавлює, і заохочує! Молодець!”