Архив автора admin

Автор:admin

В обласному конкурсі ” Палітра творчості” брало участь три колективи із шкіл

 

№24 (номінація “Поглядом сучасника”)- учні 8-А класу інсценували уривок із п,єси В.Шекспіра ” Приборкання наровливої”-учитель Яценко Ю.В.-18б.-учасники.
№8 (номінація ” Хай від серця пісня лине”)-гурт “Барвінок” виконував  українську народну пісню “Несе Галя воду” німецькою мовою-учителі Дергунова В.В., Франко С.С.-25 б.-учасники
КУГ (номінація ” Хай від серця пісня лине”)-гурт “Барвінок” виконував  українську народну пісню “За гордом качки пливуть” англійською мовою-учителі Соломко Л.І., Ченакал О.П., Хмарний М.І-28 б.-ІІ місце
                           Кравцова Л.Ф.
Автор:admin

І тур обласного етапу XV Всеукраїнського учнівського турніру юних журналістів відбувся 7 лютого 2019 року на базі Краматорської загальноосвітньої школи № 8.

У турнірі взяли участь 6 команд із 25 учнів 7-11 класів закладів загальної середньої освіти Краматорська, Покровська, Дружківки, Лимана, Селидового, Іллінівської громади Костянтинівського  району.

До складу журі увійшли професійні журналісти, представники Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, Краматорського міського методичного кабінету, Донецького обласного дитячо-молодіжного  центру, викладачі Донбаського державного педагогічного університету, керівники гуртків журналістики.

Турнір сприяє підготовці команди від Донецької області до участі у Всеукраїнському турнірі юних журналістів, надає можливість обдарованим і талановитим школярам зорієнтуватися професійно, ширше й повніше розкрити й виразити себе в складних соціальних і політичних умовах сучасної України, набувши досвід роботи в ЗМІ, підвищувати соціальну активність молоді й популяризувати українську мову серед учнів.

Під час журналістських раундів у запеклих дебатах про інформаційні війни, роль громадянської журналістики в суспільстві, принципи створення лонгрідів, особливості роботи крос-медійників, про те, чи має моральне право  редактор місцевої газети публікувати політичну «джинсу» і чи існує баланс позитиву та негативу в українських телевізійних програмах новин, народжувалась істина та виявлялись ораторські вміння й бойовий дух юних журналістів.

У фінал вийшли 3 команди, які набрали найбільшу кількість балів у півфінальних раундах. За результатами фінального раунду були визначені І, ІІ та ІІІ місця:

  • команда «Дзеркало» (Лиманський НВК «гімназія – ЗОШ І ступеня», керівник Колгашева Т.Г.) – І місце;
  • команда«Парадокс» (м. Краматорськ, керівник Григор’єва І.О.) – ІІ місце;
  • команда «Титани» (Дружківська ЗОШ I-III ступенів № 7 Дружківської міської ради Донецької обл., керівники Стопкевич О. В., Пархоменко Л. С.) – ІІІ місце.

Три команди взяли участь у додатковій номінації. Команди «Дзеркало», «А.Жур» (Іллінівський ОЗЗСО І-ІІІ ступенів Костянтинівського району)  та «Парадокс» (Селидівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6) надали числа шкільних газет. Газета Селидівської школи навіть має додаток-розмальовку, створений першокласниками, їх батьками та вчителями. Переможцем у додатковій номінації стала газета «Дзеркало» Лиманського НВК «гімназія – ЗОШ I ступеня».

Усі учасники турніру отримали призи. Допомогу в організації нагородження учасників та переможців призами надав народний депутат Максим Єфімов.

Ведучі турніру: випускники Краматорської ЗОШ № 8, нині студенти Максим Супрун, Альбіна Гришина змогли створити доброзичливу та творчу атмосферу змагань.

Організатори фестивалю щиро вдячні за гостинність колективу Краматорської ЗОШ № 8 (директор Калініна В.П.).

Автор:admin

Беремо участь у міжнародному проекті «Матіфік в Україні» (цікава математика)

 

Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України №1/9-621 від 11.10.2018 заклади освіти Краматорська долучилися до міжнародного проекту «Матіфік в Україні».

Міністерство освіти і науки України підписало меморандум про співпрацю з австралійським освітнім проектом «Матіфік».

Матіфік – це онлайн інструмент для вивчення математики у початковій школі та у 5-6 класах в ігровій формі. В Україні Матіфік готовий надати безкоштовні ліцензії для всіх закладів освіти, які виявлять бажання використовувати цей освітній контент у процесі навчання (до кінця навчального року всім, хто зареєструється за посиланням нададуть безкоштовний доступ).

Посилання для реєстрації шкіл:

https://www.marketing.matific.com/ukraine-page

 

У проекті вже зареєструвались ЗОШ № 4, 8, 10, 11, 15, 16, 21, 23, 24, 25, 26, 30, 31, 35, КУГ та школи Сергіївки, Андріївки.

Побажаємо учням і вчителям плідної співпраці разом з проектом та цікавої математики!!!

 

Автор:admin

Вітаємо переможців ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської олімпімпіади з російської мови та літератури і їхніх вчителів ( із 5 учасників 4 стали переможцями) з достойною перемогою:

ІІ місце-Люлька Арсеній, ЗОШ №35, 9 клас (збори )
 
ІІІ місце- Кузьмін Кирило, ЗОШ №10, 9 кл
              Гудкова Єлизавета, ЗОШ №8,9 кл.
              Михайлина Єлизавета, ЗОШ№ 8, 10 кл.
 
Методист Кравцова Л.Ф.
Автор:admin

30.01.2019 учителі російської словесності продовжили міський методичний марафон майстер-класів на освітніх округах.

30.01.2019 учителі російської словесності продовжили міський методичний марафон майстер-класів на освітніх округах. Так, на освітньому окрузі №3 представляла творчі здобутки та досвід учитель, заступник директора Краматорської ЗОш №19 Кравцова В.Ф.
на першому ОО-

Ходус Е.М. ОШ №8 “Развитие коммуникативной компетентности на уроках русского языка”Галузинская О.Н. ОШ №8 “Форми та прийоми розвитку творчих здібностей учнів на уроках російської мови та літератури”

Подопригора Р.А. ОШ №35 Фрагменты “Литературной гостиной”, посвященной творчеству В.Высоцкого.
На другому ОО представляла досвід Лагно А.І., ЗЗСО №22, Запорожець Л.М., ЗОШ №25,Симоненко Н.А., ЗОш№15,Кондратьева Е.И., Ош№17, а на четвертому -Бойко Л.І., ЗОШ №18.
До цього проведено засідання ММО-ПДС з критичного мислення, на якому пододілились своїми здобутками Кротова Н.М., керівник ММО, ПДС, учитель ЗОШ №10, а також учителі Рябова М.Ю., ЗОШ №10, Підлпригора Р.А., Панченко С.В.,ЗОШ №35,
 
Автор:admin

Міський методичний марафон майстер-класів як форма презентації досвіду

29.01.2019 на базі Краматорської ЗЗСО №22 ім. М.Крупченка естафету марафону прийняли вчителі англійської мови . 9 учителів із шкіл №12,25,21,КУГ,НВК-ЗОШ №32,28,31 представляли свій досвід під гаслом “Учитель-агент змін в НУШ”:

ПІБ учителя ЗЗСО № Назвамайстер-класу
1. Войнаховська Олена Генадіївна 12 Інтеграціянавчальногопроцесу – як сучаснаосвітнятехнологія

 

 

2. Приходько Ольга Миколаївна 25 Проектнатехнологія як умоварозвиткукомунікативноїкомпетентності на уроках англійськоїмови в початковійшколі

 

 

3. Коваленко Оксана Юріївна 25 Перевернутенавчання як одна з ключовихтенденційосвітніхтехнологійсучасності

 

 

 

4. Балухта Наталія Олександрівна 25 Перевернутенавчання як засібпідвищенняефективності уроку

 

 

5. Кобзева ОленаВалентинівна 21 Використанняігор на уроках англійськоїмови

 

 

6. Єрмоліна Ганна Михайлівна КУГ Навчально-дидактатичніігри на уроках англійськоїмови як засіброзвиткупізнавальноїдіяльностіучнів

 

 

 

7. Медведєва Тетяна Андріївна

 

32 Використанняхмарнихтехнологійв навчанніанглійськіймові (GoogleForms, Plickers,Learningapps.org) в умовах становлення НУШ

 

8. Пихтелькова Олена Миколаївна 28 Критичнемислення

 

 

 

9. Шаповал Олександр Сергійович 31 Використаннямультимедійноїдошки на уроках англійськоїмови

 

 

 

 

 

Автор:admin

Вітаємо переможців ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови і літератури:

Вітаємо переможців ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови і літератури: із 11 запрошених 7  стали переможцяим

ІІ місце– Боклаг Олеся, КУГ, 8 кл-(запрошена на збори по підготовці до ІV етапу)
                    Потапенко С., ЗОШ №4, 11 кл.             
ІІІ місце– Добридень Софія, КУГ, 9 кл.
              Смирнов Іван, НВК-ЗОШ №32, 10 кл.(запрошений на збори по підготовці до ІV етапу)
               Фільчаков Денис, КУГ, 10 кл.
                Баглай Дар’я, ЗОШ №25,11 кл.
                Рєєк Є., КУГ, 11 кл.
Пишаємось учнями і їхніми вчителями-наставниками.
                                 Методист Кравцова Л.Ф
Автор:admin

25.01.2019р. на базі Добропільського НВК краматорські школярі із ЗОШ №33 (Одінцова Єлизавета, учитель Боєвська В.В.) та ЗОШ №15 ( Скаженніков Максим, Надоля Ярослав, учитель Полуденко С.В.) брали участь у фіналі 12 Олексиних читань. Вони вибороли:

4 місце (І не присуджувалось)-Одінцова Єлизавета,ЗОШ№33 І ВВІЙШЛА В П,ЯТІРКУ КРАЩИХ, ЯКІ НАГОРОДЖЕНІ БЕЗКОШТОВНОЮ ПОЇЗДКОЮ ДО М. кИЄВА (фонд сина О.Тихого Володимира).
              Учні ЗОШ 15 стали учасниками. Молодці !!!
Автор:admin

24 січня в ЗЗСО №22 імені М. Крупченко пройшла гра “Що? Де? Коли?”, присвячена пам’яті вчителя інформатики Вадима Едуардовича Міринськогоі 24 річниці заснування руху інтелектуальних ігр серед школярів і педагогів міста . ЇЇ підготував та провів керівник гуртка та культорганізатор краматорського Центру позашкільної роботи Владислав Пристінський за підтримки ММК і управління освіти.

В грі брали участь 7 команд педагогів та учнів ЗЗСО №22, ЗОШ №3 та ЗОШ №8.
 Гра складалася з 24 запитань. Відповідаючи на них, команди показали своє вміння логічно мислити, інтуїцію та почуття гумору. Боротьба за перемогу йшла до останнього запитання.
 
 Підсумки гри серед команд вчителів:
1-е місце – команда “Кіліманджаро” (ЗОШ №8).
2-е місце – команда “Фартовые” (ЗОШ №3).
3- місце – команда “Stars 22” (ЗЗСО ім. М. Крупченко).
 
Підсумки гри серед учнівских команд:
 
1-е місце – команда “Поліглоти” (ЗЗСО №22 ім. М. Крупченко).
2-е місце – команда “Кактуси”     (ЗОШ №8).
3-е місце – команда “Комета”      (ЗОШ №3).
4-е місце – команда “Пінгвіни”     (ЗОШ №8).
 
 Команди отримали грамоти від Управління освіти Краматорської Міської Ради та невеликі сувеніри від благодійного фонду “Карітас-Краматорськ”.